Urząd Miejski w GostyniuRozkłady jazdyPrzystankiMapa przystanków
Komunikacja miejska
123_1345678910111819
Komunikacja podmiejska
121314151617

Rozkłady jazdy - lista przystanków

Nr słupków Nazwa przystanku Linie
Bazylika1, 3, 3_1, 4, 5, 8, 10, 11, 18
 Broniewskiego2, 4, 5, 9, 10, 18, 19
 Brzezie - P.Szk.14
Brzezie - świetlica14, 15
Brzezie II - P.Szk.15, 16, 17
 Brzezie/Czachorowo14, 15, 16, 17
 Chłapowskiego2, 4, 5, 18
 Czachorowo - nr 1714, 15
 Czachorowo - sklep14, 15
 Czajkowo - sklep16, 17
 Czajkowo - staw16, 17
 Czereśniowa3_1
 Czereśniowa - cmentarz I1, 5
 Czereśniowa - cmentarz II1, 3, 3_1, 4, 8, 18
 Czereśniowa I1, 5
 Czereśniowa II1, 3, 4, 8, 18
 Dalabuszki I - P.Szk.12
 Dalabuszki I - P.szk.13
 Daleszyn - P.A.12, 13
 Dusina - P.A.12, 13
Dusina skrzyżowanie3, 3_1
Dworzec autobusowy2, 3, 3_1, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
 Energetyka II14
 Fabryczna I - Gostynianka1, 3, 3_1, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19
 Fabryczna II - rożen2, 3, 3_1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
 Gola - P.A.16, 17
 Gola - kaplica16, 17
 Gola - sklep16, 17
 Górna3, 3_1, 6, 7, 8, 9, 10, 11
 Górna - sklep Lewiatan2, 4, 5, 18
 Górna I2, 5, 18
 Górna II2, 4
 Helsztyńskiego1, 3_1, 5, 7, 10, 11
 Jana Pawła II - Góra Zamkowa1, 3, 3_1, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19
 Jana Pawła II - cmentarz1, 3, 3_1, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 18
Kawon2
 Kosowo I - P.A.16, 17
 Kosowo II - P.A.16, 17
 Krajewice - CPN14, 15
 Krajewice - P.A.14, 15
 Krajewice - nr 1A14, 15
Krajewice CPN2
 Kunowo - P.A.12, 13
 Kunowo - P.Szk.12
 Kunowo - P.szk.13
 Leszczyńska - P.A.16, 17
 Mickiewicza3, 3_1
 Nad Kanią - ogródki działkowe1, 2, 3, 3_1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14
 Nad Kanią - weterynaria1, 3, 3_1, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 17
 Niestrawskiego - ogródki działkowe3, 3_1
 Nowe Wrota - PZU3, 3_1, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19
 Nowe Wrota - ZUS3, 3_1, 6, 8, 9, 11, 12, 19
 Nowe Wrota - ZUS I13, 16, 17
 Osowo I - P.A.12, 13
 Osowo II - P.A.12, 13
 Osowo III - P.A.12, 13
 Ostrowo - P.A.12, 13
 Otówko - P.A.16, 17
 Pionierska2, 3, 3_1, 4, 5, 18
 Podleśna3, 3_1
 Polna - Cukropol I1, 2, 3, 3_1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 18, 19
 Polna - Cukropol II2, 5, 18
 Polna - skrz. z Zacisze3, 3_1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 18, 19
 Potworowskich2, 4, 5, 18
 Powstańców Wlkp. - skrz. z Górną3, 3_1, 6, 7, 8, 9, 10, 11
 Poznańska - skrz. z Dusiną3, 3_1, 12, 13
 Poznańska I - ZSZ2, 3, 3_1, 4, 5, 7, 11, 12, 13, 19
 Poznańska II - Zakład stolarski12, 13
 Poznańska II - zakład stolarski2, 3, 3_1, 4, 5, 7, 11, 18, 19
 Poznańska III - szlaban2, 3, 3_1, 4, 5, 12, 13, 18
 Poznańska IV - skrz. z Dusiną12, 13
 Przemysława II1, 2, 3, 3_1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 18, 19
 Płaczkowo - skrz. z DK1216, 17
 Siemowo - P.A.16, 17
 Sikorskiego - Delikatesy2, 3, 3_1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 18
 Sikorzyn - P.A.14, 15
 Sikorzyn - P.Szk.15
Sikorzyn - przy szkole14
 Sportowa3, 3_1, 9, 10, 19
 Stankowo - P.A.12, 13
 Starogostyńska9, 19
 Stary Gostyń - P.A.12, 13
 Stary Gostyń - P.Szk.12
 Stary Gostyń - P.szk.13
Strefa I1, 2, 4, 5
Strefa II1, 2, 4, 5
Strefa III1, 2, 4
Strefa IIa1, 2, 4, 5
 Strzelecka - trójkąt św. Jana1, 2, 4, 5, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
 Stężyca - P.A.12, 13
 Szczodrochowo - P.A.12, 13
 Tuwima9, 10, 19
 Twardowskiego3, 3_1, 4
 Twardowskiego I2, 5, 18
 Twardowskiego II2
 Tworzymirki - P.Szk.12
 Tworzymirki - P.szk.13
 Wielkopolska14, 15
Witoldowo - skrzyżowanie16, 17
 Witosa1, 3_1, 5, 7, 10, 11
 Wrocławska I - sklep Anka1, 14, 15, 18
 Wrocławska II - skrz. z Wielkopolską4
 Wrocławska II - skrz. z Wlkp1, 2, 5, 14, 15
 Wrocławska III - Polmozbyt1, 2, 4, 5, 14, 15
 Zacisze2, 3, 3_1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 18
 Ziółkowo I - P.A.14, 15
 Ziółkowo II - P.A.14, 15
 Łokietka I3, 3_1, 6, 7, 8, 9, 10, 11